http://www.cagataysaygi.com/e726afd34e29aab471df106a2a4341a296635718.html 3c5bd4451872abc444f551dbc45f979c
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
REFERANSLARIM
www.cagga.com.tr

PRENSİPLERİM

 1. 1.Benim işimde %100 karşılıklı güven esastır. Çalışmamız sırasında birçok konu konuşacağımız için herhangi bir yanlış anlaşılma durumuna karşı bu güven bizi mutlu sona ulaştıracaktır.

 2. 2.İşin yapılışı ve mekan tasarımı sırasında akla takılan her şey mutlaka sorulacak ve çözüm bulunana kadar çalışılacaktır. "Çok zahmet verdi", "çok uğraştık", "ayıp olmasın" gibi kaygılar kesinlikle olmayacaktır.

 3. 3.Ev tasarımı süresince belirli aralıklarla yaklaşık olarak 10-15 saat proje çalışması birlikte yapılacak ve bu çalışma için herhangibir ücret talep edilmeyecektir.

 4. 4.Hazırladığım projeleri uygulamaya geçtiğimde, akla takılan her şey sorulacak ve  bilgi alınacaktır.

 5. 5.Randevu saatlerimize kesinlikle sadık kalınacak. Randevuya gecikilecekse mutlaka haber verilecektir.

 6. 6.Tasarım süresinde yapmış olduğum ön çalışmalardan herhangi bir ücret istenmeyeceği gibi ücret karşılığıda verilmez.

 7. 7.Siparişi alınmayan uygulamaya ait görseller, kesinlikle mail yoluyla gönderilmeyecek, başka birine gösterilmek istediğinde ise, bizzat şahsım tarafımdan gelinip sunum yapılacaktır.

 8. 8.Tasarlamış olduğum mekanların tadilatını kendi ekibim dışında, sizin bulacağınız ekiple de, teslim tarihi vermemek kaydi ile uygulayabilirim. Sizin ekibiniz ile çalışacaksam, tadilatı yapılacak mekan ile ilgili olarak isteklerimin harfiyen yerine getirilmesi gerektiği sizin tarafınızdan ekibinize açıkca anlatılmalı, beğenmediğim veya verdiğim proje dışındaki kalan imalatların tekrar yapılacağı belirtilmelidir.

 9. 9.Tekil mekan tadilatları dışında, bir ay içerisinde en fazla iki tane komple ev / villa tadilatı işi alırım. 

 10. 10.Ekibimle beraber, komple ev tadilatınızı yapabilmem için en azından mutfak, banyo ve bir adet dolap siparişinin benim tarafımdan yapılıyor olması gerekir.

 11. 11.Kısmı ev tadilatlarınızda CAGGA mobilya ürünleri kullanmanız şartı ile tadilat işlerinizi yapabilirim. (Örneğin, mutfağınız yapılacaksa ve mutfağınızı ben yapacaksam tadilatını da yaparım.) 

 12. 12.Tasarladığım mekanlarda kullandığım hareketli mobilyalar dışında, Mutfak, Banyo, Vestiyer, Gardrop gibi ölçüye dayalı mobilyalar için sadece kendi ürettiğim CAGGA mobilya ürünlerini kullanırım. (Örneğin; Banyo tasarımını A veya B markalı ürün için mekan tasarımı yapmam.)

 13. 13.Yapılacak iş ile ilgili olarak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar yazılacak, fiyatlandırılacak, fiyatlanan liste üzerinden herhangibir ön ücret alınmadan işe başlanacak, iş veya işçilik yapıldıktan sonra onay alınacak, onayı alınan işin tutarı talep edilecektir. Eğer unutulan bir şey varsa, karşılıklı güven esasımız bu noktada devreye girecektir.

 14. 14.Müteahhitlere  iş yapmam için, uygulanacak proje fikrinin CAGGA standartlarını yansıtabilmesi ön şartımdır. Müteahhitlere özel olarak CAGGA ürün standartları değiştirilemez / ucuzlatılamaz.

 

      

CAGGA KOLLEKSİYONUINSTAGRAM